JRC31/3_CE_1.3G - HOT BALLS
| Klasa przewozowa ADR | 1.3G |
|---|---|
| UN | UN0335 - 1.3G |
| Ewidencja | Nie |
| List14ADRPiro | 0.0000 |
| 105 | tak |
| Kategoria | CHINY |
| 1 | tak |
| Klasa CE | F3 |
| liczba strzałów | 8 |
| Inwentaryzacja | TAK |
| Pakowanie | 16 |
| Grupa | ROMAN CANDLES |
| Lagergruppe | F3 |
| Kaliber mm | 29 |
| Nr certyfikatu ADR | NL/TNO-0100-2020 |
| numer CERTIFIKATU CE | 1395 – F3 – 0338/2013 |
| NAZWA ETYKIETY | HOT BALLS |
| kod | JRC31/3 |
| Numer | JRC31/3 |
| Pirotechnika | 0.14 |
| Objętość kartonu | 0.02 |
| W netto jednostki sprzed | 0.66 |
| W brutto jednostki sprzed | 0.72 |
| List13ADRPiro | 7.0000 |
16.89 PLN
JRC31/3_CE_1.3G
BROCADE CROWN
- Klasa przewozowa ADR
- 1.3G
- UN
- UN0335 - 1.3G
- Ewidencja
- Nie
- List14ADRPiro
- 0.0000
- 105
- tak
- Kategoria
- CHINY
- 1
- tak
- Klasa CE
- F3
- liczba strzałów
- 8
- Inwentaryzacja
- TAK
- Pakowanie
- 16
- Grupa
- ROMAN CANDLES
- Lagergruppe
- F3
- Kaliber mm
- 29
- Nr certyfikatu ADR
- NL/TNO-0100-2020
- numer CERTIFIKATU CE
- 1395 – F3 – 0338/2013
- NAZWA ETYKIETY
- HOT BALLS
- kod
- JRC31/3
- Numer
- JRC31/3
- Pirotechnika
- 0.14
- Objętość kartonu
- 0.02
- W netto jednostki sprzed
- 0.66
- W brutto jednostki sprzed
- 0.72
- List13ADRPiro
- 7.0000
JRC31/3_CE_1.3G
JRC31/3_CE_1.3G - HOT BALLS
(0)
Promocja
Zaloguj się, aby zobaczyć cenę
Opis produktu
BROCADE CROWN
Parametry techniczne
Klasa przewozowa ADR1.3G
UNUN0335 - 1.3G
EwidencjaNie
List14ADRPiro0.0000
105tak
KategoriaCHINY
1tak
Klasa CEF3
liczba strzałów8
InwentaryzacjaTAK
Pakowanie16
GrupaROMAN CANDLES
LagergruppeF3
Kaliber mm29
Nr certyfikatu ADRNL/TNO-0100-2020
numer CERTIFIKATU CE1395 – F3 – 0338/2013
NAZWA ETYKIETYHOT BALLS
kodJRC31/3
NumerJRC31/3
Pirotechnika0.14
Objętość kartonu0.02
W netto jednostki sprzed0.66
W brutto jednostki sprzed0.72
List13ADRPiro7.0000
Opinie
0 opinii
Masz ten produkt?
JRC31/3_CE_1.3G
JRC31/3_CE_1.3G - HOT BALLS
Zaloguj się, aby zobaczyć cenę
Inni kupili również
Podobne produkty
