Zum Inhalt springen
nettobrutto

JRC31/3_CE_1.3G - HOT BALLS

Klasa przewozowa ADR1.3G
UNUN0335 - 1.3G
EwidencjaNie
List14ADRPiro0.0000
105tak
KategoriaCHINY
1tak
Klasa CEF3
liczba strzałów8
InwentaryzacjaTAK
Pakowanie16
GrupaROMAN CANDLES
LagergruppeF3
Kaliber mm29
Nr certyfikatu ADRNL/TNO-0100-2020
numer CERTIFIKATU CE1395 – F3 – 0338/2013
NAZWA ETYKIETYHOT BALLS
kodJRC31/3
NumerJRC31/3
Pirotechnika0.14
Objętość kartonu0.02
W netto jednostki sprzed0.66
W brutto jednostki sprzed0.72
List13ADRPiro7.0000

16.89 PLN

JRC31/3_CE_1.3G

BROCADE CROWN

Klasa przewozowa ADR
1.3G
UN
UN0335 - 1.3G
Ewidencja
Nie
List14ADRPiro
0.0000
105
tak
Kategoria
CHINY
1
tak
Klasa CE
F3
liczba strzałów
8
Inwentaryzacja
TAK
Pakowanie
16
Grupa
ROMAN CANDLES
Lagergruppe
F3
Kaliber mm
29
Nr certyfikatu ADR
NL/TNO-0100-2020
numer CERTIFIKATU CE
1395 – F3 – 0338/2013
NAZWA ETYKIETY
HOT BALLS
kod
JRC31/3
Numer
JRC31/3
Pirotechnika
0.14
Objętość kartonu
0.02
W netto jednostki sprzed
0.66
W brutto jednostki sprzed
0.72
List13ADRPiro
7.0000

JRC31/3_CE_1.3G

JRC31/3_CE_1.3G - HOT BALLS

(0)
Angebot

Melden Sie sich an, um den Preis zu sehen

Haben Sie Fragen? Sprechen Sie mit einem Spezialisten
BROCADE CROWN
Klasa przewozowa ADR1.3G
UNUN0335 - 1.3G
EwidencjaNie
List14ADRPiro0.0000
105tak
KategoriaCHINY
1tak
Klasa CEF3
liczba strzałów8
InwentaryzacjaTAK
Pakowanie16
GrupaROMAN CANDLES
LagergruppeF3
Kaliber mm29
Nr certyfikatu ADRNL/TNO-0100-2020
numer CERTIFIKATU CE1395 – F3 – 0338/2013
NAZWA ETYKIETYHOT BALLS
kodJRC31/3
NumerJRC31/3
Pirotechnika0.14
Objętość kartonu0.02
W netto jednostki sprzed0.66
W brutto jednostki sprzed0.72
List13ADRPiro7.0000
0 Bewertungen

Besitzen Sie dieses Produkt?

Andere kauften auch
Ähnliche Produkte

© 2026 - Alle Rechte vorbehalten. Jorge Fireworks Sp. z o.o. ® ul. Zielonogórska 47, 66-016 Czerwieńsk, NIP: 973 100 76 13, KRS: 0000979158